Teleskopik Çatı Merdiveni

Teleskopik Çatı Merdiveni; Evlerimizde çatı katlarındaki alanları kullanmak, çatı merdiveni yok ise hep bir problem teşkil eder. Bir eşyanızı koymaya kalksanız hem koyma anında hem de geri çıkarma anında oldukça eziyetli bir hale gelir. Çatıların varlığı da bu sayede çok gereksiz olur. Evin içerisi gereksiz ama atılamayan eşyalar ile dolup taşarken çatı katı bomboş bekler. Bu duruma son vermek için tasarlanan çatı merdivenleri ev sahiplerini kurtarıyor. Teleskopik çatı merdiveni oldukça kolay kurulumu ve şık görünümü ile kullanıcılarını bekliyor. Evin dekore haline uyumlu olabilen ve bir hazır merdivenden farksız işlem görüyor.

Teleskopik Çatı Merdiven Firması
Teleskopik Çatı Merdiveni

 

Teleskopik Çatı Merdiveni Ankara

Teleskopik Çatı Merdiveni İstanbul

Teleskopik Çatı Merdivenlerinin Fonksiyonları
1. Teleskopik çatı merdivenini kullanabilmek için bir odanız ile çatı girişine büyük bir tavan boşluğu açmanıza ve evinizin düzenini bozmaya gerek yoktur. Kare şeklinde veya isteğe göre şekil vererek yaklaşık dört fayans boyutunda yer açmanız yeterli olacaktır.
2. Oldukça şık ve dekoratif bir şekle sahiptir. Salon içerisinde yer alması bile evinizin görüntüsünü bozmayacaktır.
3. Kullanılamayan çatı katları için oldukça ideal ve kullanımı kolay bir üründür. Ürün sabit olarak sürekli kurulu halde durabilir.
4. Ürün, üzerinde taşıdığı kilo kapasitesi bakımdan da oldukça kullanışlıdır. Aldığınız boyut ve ölçülere göre değişen kilo kapasitesini kendi kullanım alanınız için ayarlamanız da mümkün.
5. Eğer çatı arasındaki bir kapağa yerleştirdiyseniz merdiveninizi; kapak açıldığı anda merdiven kendi kurulumunu aşağıya doğru sağlar. Size sadece kendi işinizi halletmek düşer.
6. Her defasında aynı kurulum işlemlerini, isteğinize göre, gerçekleştirmenize gerek yoktur.
7. Çatı merdiveni modelleri yapıları itibari ile aşınmaya oldukça duyarlıdır. Uzun yıllar kullanımının ardından bile aşınma sorunu ile karşılaşmazsınız.
8. Güvenlik standartları doğrultusunda tasarlanmış ürünlerin hepsi, test edilerek piyasaya ve kullanıcılarına sunulur.

Teleskopik Çatı Merdiveni İzmir

Teleskopik Çatı Merdiveni Modeli

Teleskopik Çatı Merdiveni Modelleri

Teleskopik Çatı Merdiveni Montajları

Teleskopik Çatı Merdiveni Ustası

Teleskopik Çatı Merdiveni

Teleskopik Çatı Merdivenler

Teleskopik Çatı Merdivenlerimiz

Teleskopik çatı merdiveni tüm ev ve iş yerleri için uygundur. Ürünlerin fiyatları da her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Kullanılmayan çatı araları problemini ortadan kaldıran ürün, evin tüm bölümlerinin kullanılmasına yardımcı oluyor. Fazla eşyalarını gözünüzün önünden kaldırmanıza ve evinizin daha ferah görünmesine yardımcı oluyor. Mutlaka bir tane teleskopik çatı merdiveni edinmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir