Portatif Çatı Merdiveni

Portatif çatı merdiveni çatı aralarındaki boşlukları kullanabilmek üzere tasarlanmıştır. Kullanımındaki kolaylık her yaştaki insanın işlerini rahatlıkla görmesi üzerine yoğunlaştırılmıştır. Çatı ile tavan arasına gömülü olarak hizmet veren merdiven, kullanıcılarının oldukça memnun kalmasını sağlıyor. Genellikle dar alanlı evlerdeki kullanımı oldukça önem arz ediyor. Çatı araları hem fazla eşyaları toparlarken hem de kendi merdivenine de yer vermiş oluyor. Dar oluşumdaki evlerin bu hizmet karşısındaki tutumu oldukça güçlü. Portatif çatı merdiveni modelleri şık görünümü ve kaliteli malzemesi ile hem oldukça uzun ömürlü hem de ev dekorasyonuna oldukça uyumlu. Her kullanıcı açısından kolay hizmet verme özelliği ile tercih ediliyor.

Portatif Çatı Merdivenleri
Fakro Portatif Çatı Merdiveni

 

Portatif çatı merdiveni tavan ile çatı arasındaki alana gömülü olacak şekilde sabitlenir. Her kullanımı için aynı işlemi yapmaya gerek yoktur. Merdivenin sabitlenmesi ve yerleştirilmesi işlemini genellikle yetkili servisler üstlenir. Ardından bir tavan kapağı yardımı ile boşluk görünmez. Bu kapağın kaldırılması ile merdiven yavaşça aşağıya iner. Portatif çatı merdiveni modelleri kat kat açılmasının ardından yere sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir. Merdiven inişi sırasında sorun çıkarmaz. Kızak yardımı ile iniş oldukça sistematik bir biçimde gerçekleşir.

Portatif Çatı Merdivenleri

  • Portatif çatı merdiveni modelleri kullanımı sonrasında, toplanması işlemi de oldukça sorunsuzdur. Kızak hemen toparlanması ve katlanması konusunda oldukça yardımcı bir rol üstlenir. Merdivenin boyutları kullanılacağı alana göre seçilir. Bu alan standart değildir. Her kullanıcı kendi kullanım alanına göre en uygun ölçülerdeki merdivene sahip olabilir. Merdiven, kenarında bir korkuluk ile sabittir. Bu korkuluk, kullanıcıların güvenliği açısından tasarlanmıştır. Özellikle de yük taşımak için kullanılan merdivenlerde denge sağlanması konusunda oldukça yardımcı olur. Merdivenlerin boyutlarına göre yük taşıma işlevleri değişiklik gösterir. Maksimum yük taşıma kapasitesi 200 kilogramdır. Portatif çatı merdiveni oldukça şık bir görünüm içerisindedir. Merdivenin katlanmadan evin içerisinde açık kalması oldukça lüks bir görüntü oluşturmaya yetecektir. İsterseniz dekoratif amaç ile de kullanım sağlayabilirsiniz. Oldukça kaliteli olan ham maddesi ile üreticileri sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir