Optistep Ahşap Çatı Merdiveni

Günlük hayatı oldukça rahat hale getiren yardımcı ev eşyalarıdır. Optistep ahşap çatı merdiveni monte edilmiş olarak satılmaktadır. Bu nedenle montajı oldukça kolaydır. Tamamen günlük hayatımızı kolaylaştırmak için yapılan bu merdivenler amacına uygun olarak kolay kurulumda sağlamaktadır. Kolay kurulumu ile birlikte merdiveni hemen hazırlayıp kullanmanız mümkündür. Sağlam ve uzun ömürlü olmasından hem kullanışlı hem de ekonomiktir. Çatı katıyla bağlantı kurarak çatı katının da kolayca kullanılması sağlar. Ahşap merdiveni katlanır ve üç kere katlanabilir olması sayesinde oldukça yer tasarrufu yapılabilmektedir.

Optistep ahşap çatı merdivenleri
Optistep Ahşap Çatı Merdiveni

 

Çatı merdiveni çam kerestesinden yapılmış olduğundan oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kenarlarındaki korkuluklar sayesinde güvenilir olarak kullanılabilmektedir. Kenarlarında bulunan korkuluklar sayesinde merdivenlerden çıkarken veya inerken düşmenizi engeller. Optistep ahşap çatı merdiveni katlanabilir olarak çatı katına monte edilebilmektedir. Güzel bir görüntü sağlamak amacıyla katlanabilir olarak çatı katına kaldırılabilir ve kapak özelliği sayesinde kapağı kapatılarak şık bir görüntü sağlayabilmektedir.

OptsiStep_Çati_Merdivenleri

Dekoratif olarak cilalandığı için monte edildikten sonra cila gerektirmemektedir. Optistep çatı merdiveni aynı zaman da güvenliğiniz için oldukça sağlam tasarlanmıştır. Sağlam tasarlandığı için yaklaşık 150 kilogramı rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu konuda oldukça güvenilir olan çatı merdivenleri sıklıkla tercih edilmektedir.

OptsiStepÇatiMerdiveniModeli

Özel olarak tasarlanmış merdivenler aynı zamanda sızdırmaz. Bunun için önemli çalışmalar yapılarak tasarlanan merdivenler kesinlikle çatı katından su sızdırmaz. Sızdırmazlık şeridi ile donatıldığı için bu konuda garanti verebilmek mümkündür. Optistep ahşap çatı merdivenlerin basamaklar ilave dayanıklılık için güvercin kuyruğu eklemleri ile birlikte monte edilirse daha güvenilir bir alacaktır.

optistepcatimerdivenmodelleri

Optistep ahşap çatı merdiveni, tavana göre istenilen boyutlarda tasarlanır. Bu konuda yanılgı olmaması ahşap çatı merdivenini almadan önce ölçülerini tam olarak almanız gerekir. Optistep ahşap çatı merdiveninin monte edilmesi oldukça kolay olduğu için kutunun içinden çıkan montaj yapma kılavuzu sayesinde kolayca montaj yapabilirsiniz. Montaj yapmakta zorlanıyorsanız bu konuda alacağınız bir yardım işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir