Motorlu Çatı Merdiveni

Motorlu Çatı Merdiveni; Piyasasındaki üreticiler ve ürünler oldukça fazladır. Hangi ürünü kullanacağımız, hangi üreticiye güvenebileceğimiz konusunda, bu sebeple aklımız oldukça karışık. Motorlu çatı merdivenleri, tüm ürünleri oldukça gerisinde bırakıyor. Kullanımı ve kurulumu oldukça zahmetsiz olan ürün, görüntü kirliliğine de asla izin veriyor. Tüm işlevlerini sorunsuzca yerine getiren kullanışlı ürün, işlevleri son bulduğunda zahmetsizce ortadan kalkıyor. İş yerleri ve evler için kullanımı oldukça tercih edilebilir olan ürün, fiyatları ile de müşterilerini cezp etmeyi başarıyor.

Motorlucatimerdiveni Motorlucatimerdivenleri

Motorlu çatı merdivenin çatı ile tavan arasına yerleştirilmesi sonucunda kurulumu tamamlanır ve kurulumu tek sefere mahsus olan ürün, evin içerisinde asla yer kaplamaz. Kurulumunu tamamladıktan sonra, ürünün görünmemesi için bir tavan kapağı ile kapatılması gerekir. Bu kapaklar, motorlu çatı merdivenleri için ısı yalıtımlı olarak üretilir. Diğer tavan kapaklarına göre oldukça kaliteli bir görünüme sahiptir. Yük taşıma kapasitesi maksimum 200 kilogram olan merdivenlerin, kullanımı sorunsuzdur.Ürünler asla hava kaçaklarına müsaade etmezler. Motorlu çatı merdiveni modelleri elektrikli kurulumu ve kullanımı ürünün elektrik kesintisi anında duracağı anlamını taşımaz. Herhangi bir kesinti durumunda ürün içerisindeki, aküler ürünün çalışmaya devam etmesi için devreye girer. Ürün sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.

motorlucatimerdivenlerimiz motorlucatimerdivenmodeli

Motorlu çatı merdiveni, kullanımına ek olarak duman sensörlerini de içerir. Motorlu bir ürün olması, kurulumu ve kullanımı sırasında diğer ürünlere göre çok daha zahmetsiz olmasını sağlar. Ürün tek bir tuş ile açılır ve kapanır. Kullanıcısı açısından herhangi bir problem teşkil etmez. Kurulumu ve kaldırılması sırasında motorundan herhangi bir ses gelmez. Ürün oldukça sesiz çalışır. Çatı merdiveni, herhangi bir tercih durumunda, manüel kullanımından çıkarılır ve stop ettirilebilir. Bu da kullanıcının merdiveni istediği gibi yönlendirmesine yardımcı olur. Motorlu çatı merdivenlerine her mağazada ulaşabilmeniz mümkün. 7/24 satış hizmeti ve kullanıcı memnuniyeti sağlamaya yönelik bir üründür. Motorlu çatı merdiveni kullanan müşterilerin memnuniyetlerini göz ardı etmeden; siz de bir tane temin etmeli ve hemen kullanmaya başlamalısınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir