Aytürk Yüksek Pivot Penceresi

Yüksek Pivot Penceresi; Güzel bir iş yeri ve kendinizi iyi hissettiğiniz güzel bir evinizin  istiyorsanız işe pencerelerinizi değiştirmekten başlamalısınız. Bu pencere modeli sayesinde çatı katınızı kiler görünümünden çıkarabilirsiniz. Ayrıca kaliteli bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Çatı katlarının havalandırma sorununu tamamen çözen bu pencerelerin teknik özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

• Vernik iki kat ekolojik vernikleme.
• Mühürleme üç kat mühürleme ile sağlam pencere kullanımı.
• Sertleştirilmiş dayanıklı cam yapısı.
• Isı yalıtımı sağlayan çift katlı cam.
• İki yönlü açılış.
• Şık pencere kolu.

Fakro Yüksek Pivot Penceresi
Çatı Penceresi, Aytürk Yüksek Pivot Pencereleri

 

Bu pencere modelini dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Pencerenin genel yapısı iç ve dış aksesuarlar kullanmaya uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Eğer manüel yani el ile çalışan pencere kullanmak istemiyorsanız yüksek pivot çatı pencereleri uzaktan kumanda ile de yönetebilirsiniz. Bu sistemi ek olarak pencerenize kurabilirsiniz.

Model

Yuksek_Pivot_Orta_Kayitli_Fakro_Cati_Penceresi_Teknik_Aciklama

Yüksek Pivot Pencereleri ; Atı katlarının havalandırmasını üst seviyeye çıkartmak için aynı anda iki pencere gibi hareket edebilen bir sistem ortaya çıkarılmıştır. Hem normal pencereler gibi yana açılan bir kola sahip olan fakro yüksek pivot çatı pencereleri aynı zamanda dışa doğru açılma özelliğini de içlerinde bulundurmaktadırlar. Otomatik ventilasyon sistemi sayesinde pencereniz kapalı olsa bile çatı katınızın havalandırılması devam eder. Bu model sayesinde pencerelerde dikey kombinasyon gerekliliği de ortadan kalkmıştır. Tam da bu nedenle çok daha büyük bir pencere alanı sunulabilmektedir. Manzarası güzel olan bir çatı katında oturuyorsanız çatı penceresi sayesinde bu manzaradan dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. Çatı katınızın bir tarafını tam olarak çatı penceresi ile kaplatarak manzaranızın duvarlar ile örtülmesini de engelleyebilirsiniz. Bu pencere hem görünüm açısından hem de kalite açısından piyasada bulunan rakiplerine fark atmaktadır. Siz de evinizin ısı yalıtımı açısından zayıf olduğunu düşünüyorsanız Fakro pencereleri monte ettirerek bu soruna bir çözüm yolu getirebilirsiniz.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Aytürk Pencere Resimleri;
Fakro Yüksek Pivot Pencereleri

Fakro Yüksek Pivot Penceresi

  • Pencerenizin özelliklerini geliştirmek isteyen bireyler fakro tarafından desteklenmektedir. İsteyen ev sahipleri pencerelerine elektrikli kontrol sistemini entegre ettirebilirler. Bu elektrikli kontrol sayesinde pencerenizi uzaktan kumanda ile çok rahat bir biçimde hareket ettirebilirsin. Kol gücü kullanmak istemeyen bireyler için en ideal yöntemlerden bir tanesi uzaktan kumanda ile çalışan çatı penceresi modellerinden birisini satın almak olacaktır.

Yüksek-Pivot-Orta-Kayıtlı-Fakro-Pencereler

Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir