Fakro Standart Çatı Penceresi

Standart çatı penceresi çatı ve teras katlardaki oda, odaları kiler gibi kullanmayı bir kenara bırakıp artık çatı katınızı bir yaşam alanına dönüştürmeyi hedefliyorsanız yapmanız gereken ilk şey çatı araları hava almasını sağlamak olmalıdır. Çatı aralarının havalandırması için pencere sistemlerinizin çok güçlü olması gerekir. Ev içerisinde kullanılabilecek en ideal pencere türlerinden bir tanesidir. Fakro standart çatı penceresi modelleri 180 derece dönebilme kabiliyeti sayesinde temizlenmesi çok kolay olan çatı penceresi modellerini dilediğiniz aksesuarları monte edebilirsiniz.

Fakro Standart Çatı Penceresi Çatı İle Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Fakro Standart Çatı Pencereleri
Çatı Penceresi, Fakro Standart Çatı Penceresi

Standart Çatı Penceresinin Özellikleri

Sahip oluğu özellikler ile diğer pencere gruplarından ayrılan fakro standart çatı penceresi farklı teknik unsurlar ile donatılmıştır. Bu teknik unsurlardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.
• V 10 ventilasyon
• Isı yalıtımını sağlayacak olan çift katlı çam
• Yan tarafa doğru klasik pencere görünümünde olması için açılım kolu
• UV ışınlarından etkilenmeyen ve doğal dengeye saygılı akrilik vernik.

Fakro Standart Çatı Pencereleri

Fakro Standart Çatı Penceresi Ücreti Ne kadar?

Fakro Standart Çatı Pencereleri; Piyasada bulunan diğer pencere türleri arasında bu denli kaliteli bir ürün sağlayan marka bulmak oldukça zor olmaktadır. Bu markalar ya doğal dengeye saygılı olmayan zararlı materyallerden üretilmiştir ya da ev içerisinde pratik bir kullanıma sahip değildir. Standart çatı penceresi modelleri piyasada bulunan bu eksiği doldurmuştur. Çatı katınızın nefes almasını sağlayacak olan çatı penceresi modelleri doğaya hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Pivotcatipenceresi

Fakro Standart Çatı Penceresi Türleri

Türleri; Bu pencereler iki alt türe ayrılmaktadır. Bu alt türler genel kalite itibari ile birbirine benzeseler de detaylar açısından farklılık göstermektedir. FTS-V Z1 Serisi; Ahşaptan yapılmış olan bu çatı penceresi türleri ekolojik vernik ile kaplanmıştır. Ekolojik vernik ile kaplanmış olması çatı pencerenin çok daha uzun ömürlü olmasın sağlamaktadır. 180 derece açılır yapısı ile çatı katınızda hakim olan basık havayı uzaklaştıracaktır. FTS-V Z1 V10; çatı katı içerisindeki havalandırmanın kalitesini en üst düzeye çıkarmaktadır. Temiz havanın dolaştığı bir mikro klima ortamı oluşturan çatı penceresi modellerini senelerce kullanılabilecek bir kaliteye sahiptir.

Fakro Standart Çatı Penceresi Montajı

Pivotpencereleri

Pivotpenceremodelleri

Pivotuygulamasi

Standartpivotpencereleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir