Aytürk Lwk Ahşap Çatı Merdiveni

Lwk Ahşap Çatı Merdiveni; Çatı aralarına çıkmak için oldukça zahmetsiz olan bir merdiven çeşidi olan, lwk ahşap çatı merdiveni, kullanıcıları için oldukça yoğun fonksiyonları ile tasarlanmıştır. Merdiven, kurulumu itibari ile çatı arasına yapıldığı için yerden oldukça fazla tasarruf sağlar. Çatı arasında saklanmasını istemiyor, sürekli kullanıma açık halde bulunmasını istiyorsanız merdiven modeli tam da size göre. Oldukça şık bir görünüme sahip olan merdiven, salonlar da bulunduğu zamanlarda eve dubleks havası katıyor. Ahşap olması ile her eşyaya uyum sağlayabiliyor.

ÇATI MERDİVENİ NEDİR?

 

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiven Modeli
Lwk Ahşap Çatı Merdiveni

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiven

Çatı merdiveni çeşitleri nelerdir?

Lwk ahşap çatı merdiveni üç ile dört katlamalı olarak tasarlanmış durumdadır. Evlerinizin çatı aralarında monte edilmedi ile kullanıma her an hazır bulunmaktadır. Tavana kaldırılabilmesi, evin içerisinde yerden tasarruf sağlarken, aynı zamanda merdiven taşıma derdini de ortadan kaldırıyor. Bu çatı merdiveninin ham maddesi ahşaptır. Ham maddesi ahşap olan ürünler oldukça kaliteli ve şık görünüme sahip olurlar. Ürün sürekli görünür vaziyette olsa bile, göz zevkini bozmaz.

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiveni

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenler

Çatı merdiveni fiyatları ne kadardır?

Merdivenin özelliği itibari ile üç ile dört kat katlanabilir olması. Çatı merdiveni tavana monte edildikten sonra, bir kapak ile üzeri kapatılır. Kapak açımında çatı merdiveni kendini katları halinde açmaya, kurmaya başlar. Kurulum işlemi, merdivenin en son uzunluğunun yere sabitlenmesi ile son bulur. Kenarında, kullanıcıların güvenliği açısından korkuluklar yerleştirilmiştir. Bu korkuluklar sayesinde küçük, büyük genç, yaşlı herkes güvenle çatı aralarına çıkabilecek ve işlerini halledeceklerdir.

  • Lwk çatı merdivenin ağırlık taşıma kapasitesi maksimum 150 kilogramı kapsar. Ürünün oldukça fazla boyut çeşidi vardır. Aslında her boyut çeşidinin ağırlık taşıyabilme özelliği de değişiklik gösterir. Ürünlerin oldukça dekoratif olması, ev sahipleri için şık bir avantajdır. Kullanım kolaylığı açısından merdiven katlanmadan sürekli açık halde bulundurulurken eve de ayrı bir hava katılmış olacaktır. Asla yıpranmaz ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ürün müşteri hizmetleri açısından sürekli desteklenir niteliktedir.

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiven Çeşitleri

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiven Firmasi

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiveni Ankara

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiveni izmir

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiveni Sipariş

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdiveni Ürünleri

Fakro Lwk Ahşap Çatı MerdivenlerAnkara

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenlerim

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenlerimiz

Fakro Lwk Ahşap ÇatıMerdiveni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir