Aytürk LMK Metal Çatı Merdiveni

LMK Metal Çatı Merdiveni; Merdiven kullanmak günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir yardımcı olduğu için üreticiler için oldukça çok çeşitte tasarlanan bir ürün haline gelmiştir. Fakro Lmk metal merdiven de bu amaçla oldukça kullanışlı bir en iyi metal çatı merdiveni üretmiştir. Oldukça kullanışlı olan bu merdivenlerin talebi son zamanlarda oldukça artmıştır. Çatı merdivenlerinde aranan tüm özelliklerin bu merdivenlerde bulunması mümkündür.

Fakro LMK Metal Çatı Merdiveni Modeli
LMK Metal Çatı Merdiveni

 

Fakro LMK Metal Çatı Merdiveni

Metal çatı merdiveni kullanmak günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir yardımcı olduğu için üreticiler için oldukça çok çeşitte tasarlanan bir ürün haline gelmiştir. Bu amaçla oldukça kullanışlı bir çatı merdiveni üretmiştir. Oldukça kullanışlı olan bu merdivenlerin talebi son zamanlarda oldukça artmıştır. Çatı merdivenlerinde aranan tüm özelliklerin bu merdivenlerde bulunması mümkündür.

Fakro LMK Metal Çatı Merdivenleri

Cati_Cikis_Merdiven_Cesitleri

Merdiven kullanmak günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir yardımcı olduğu için üreticiler için oldukça çok çeşitte tasarlanan bir ürün haline gelmiştir. Merdiven de bu amaçla oldukça kullanışlı bir en uygun metal çatı merdiveni üretmiştir. Oldukça kullanışlı olan bu merdivenlerin talebi son zamanlarda oldukça artmıştır. Çatı merdivenlerinde aranan tüm özelliklerin bu merdivenlerde bulunması mümkündür.

Teknik özellikler: LMK METAL
Maksimum yükleme: 200 kg
Isı iletim katsayısı: 1,1 W / m 2 K
Yalıtım kalınlığı: 3 cm
Kapak kalınlığı: 3,6 cm

Metal çatı merdiveni kolay kurularak, kaldırılabilen bir çatı merdiveni olduğu için oldukça kullanışlıdır. Güvenli olduğu için de oldukça tercih edilen metal merdiven aynı zaman da oldukça dayanıklı bir hammaddeye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir