Aytürk Düz Teras Çatı Penceresi

Evlerimizde pencere montajı ve dolayısıyla evin aydınlatılması havalandırılması çok kolay bir biçimde sağlanmaktadır. Çatı pencereleri bir evin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Fakat eğimsiz bir yapıya sahip olan binalarda bu pencereler kullanılmamaktadır. Tam da bu nedenle bu pencereler ortaya çıkarılmıştır. Fakro müstakil evlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri ortaya koyarak bütün olasılıkları değerlendirerek ürünler tasarlamaktadır. Çatı penceresi modelleri eğimli bir çatıya sahip olmayan ve düz bir teras çatı katı olan evler düşünülerek tasarlanmıştır.

Fakro Düz Teras Çatı Pencere Modelleri
Çatı Penceresi, Aytürk Düz Teras Çatı Penceresi

 

Düz Teras Pencereleri Modelleri
• Uzaktan kumandalı olarak çalışan akıllı model; CVP
• Sabit versiyon; CFB
• Koruyucu model; ISD
• Stor beyaz model; FMG
• Stor buğday model; FMG

Fakro Düz Teras Çatı Pencereleri

Fakro Düz Teras Çatı Penceresi

Düz Teras Pencereleri ; Eğer binanız fazla ışık almıyorsa ve havalandırma konusunda da sorunlar yaşıyorsanız fakro düz teras penceresi modelleri arasından istediğinizi tercih ederek kullanmaya başlamanız gerekmektedir. Fakro kullanıcılarına her zaman belirli renk seçenekleri de sunmaktadır. Bunlar temel renkler olsa da kullanıcı evlere uygun çatı penceresi modelleri bulunmaktadır. Akıllı modellerin fiyat çizgileri manüel modellerden daha fazla olsa da fiyat kalite çizgisi bakımından kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir.

Duz_teras_pencereleri_006

Teknik Farklılıklar;
Düz teras pencere modelleri farklı teknik gruplara ayrılmıştır. Bu gruplardan bazıları;
• Manuel
• Motorlu
• Motorlu kumandalı.

fakro_duz_teras

  • Pencerelerini el yordamı ile hareket ettirmek istemeyen bireyler genel olarak motorlu olan modeller tercih etmektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda bu modeller kendi akülerini kullanarak çatı penceresini açıp kapatma görevini yerine getirebilmektedir. Motorlu modeller de kendi arasında iki gruba ayrılmaktadır. Aytürk düz teras çatı penceresi modellerinden bazıları uzaktan kumandalı olarak çalışmaktadır. Uzaktan kumandalı modeller son yıllarda çok fazla kullanılmaktadır. Motorlu çatı penceresi modelleri manüel olarak kullanma imkanı da bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman el ile yani manüel olarak dilediğiniz zaman da otomatik olarak yani uzaktan kumanda ile kullanma şansını değerlendirebilirsiniz.

Duz_teras_pencereleri_006

Duz_teras_pencereleri_007

Duz_teras_pencereleri_008

Duz_teras_pencereleri_009

Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir