Aytürk Çift Açılımlı Çatı Penceresi

Aytürk Çift Açılımlı Çatı Pencereleri; Özellikle çatınızı sağlıklı bir hale getirmek istiyorsanız havalandırma sistemini değiştirmeniz gerekiyor. Havalandırma sistemi kötü olan çatı katları insan sağlığı açısından çok büyük bir risk faktörüdür. Evinizde kullanılan en yaygın havalandırma sistemi hiç kuşkusuz ki pencerelerdir. Çatı pencerelerin iki yönlü açılım özelliğine sahip olması odanın içerisinde gezinecek olan havanın temizliği üzerinde belirleyicidir. Çatı penceresini çatı katınıza monte ettirdiğiniz andan itibaren odanızın havasının bir anda değiştiğini göreceksiniz. Hem klasik pencere cinsleri gibi yana açılma özelliği gösteren bu pencere bir yandan da 35 derece kadar dışa açılma özelliği göstermektedir. Bu sayede pencerenizin kullanışlılık seviyesi büyük bir artış gösterecektir.

Fakro Çift Açılımlı Çatı Penceresi
Çatı Penceresi, Aytürk Çift Açılımlı Çatı Pencereleri

Çift Açılım Pivot Pencereleri ; Monte ettirdiğiniz zaman çatı katınızı bir yaşam alanı haline dönüştürmek yolunda gerekli olan ilk adımı atmışsınız demektir. Kiler gibi kullanılan veya sadece fazla eşyaların içerisine sığdırıldığı bir çatı katından çok daha fazlasını arzu ediyorsanız fakro çift açılımlı çatı pencereleri monte ettirmekte tereddüt etmemelisiniz. Ürünün genel özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

• Yağmur sensörü
• 1.sınıf ahşap yapı
• Isı yalıtımı sağlamaya yarayan çift katlı koruyucu cam
• Uzaktan kumanda ile kontrol
• Ekolojik dengeye zararlı olmayan üç kat vernikle kaplanmış yapı
• Otomatik ventilasyon sağlayan ara yapılar
Bu özellikleri uygun fiyatlara elde edebilmek ve evinizi kirletmeden kolay bir biçimde monte ettirmek istiyorsanız Fakro yetkililerini aramalı ve siparişiniz vermelisiniz.

Fakro Çift Açılımlı Çatı Pencereleri

  • Çatı penceresi modellerini diğer markalardan ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi enerji tasarrufuna çok büyük bir önem vermesidir. Pencerelerin cam seçimine de yansıtan fakro çatı penceresi odadaki ısı yalıtımını sağlayacak olan çift katlı cam ünitesini kullanmıştır. Kış mevsiminde mevcut olanaklarınızla ısıttığınız odanızın soğumasını engellemekte, yazın ise odanızın çok fazla ısınmasını engelleyecek olan bu sistem çatı katınızda bir mikro klima ikliminin hakim olmasını sağlayacaktır. Çatı penceresi modelleri yükse enerji tasarruflu cam ünitesi sayesinde çatı katınızın ısınma giderlerini düşürebilir ve kısa bir süre içerisinde çatı katınızı evinizin en yaşanabilir ortamına dönüştürebilirsiniz.

 

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Teknik_aciklama

Model

Çift Açılım Pivot Pencereler Uygulamalarımız;
Çift Açılım Pivot Pencereler Uygulama

Çift Açılım Pivot Pencereler Uygulaması

Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir