Elektro Pivot Çatı Penceresi

Elektro Pivot Çatı Penceresi; Uygun ve size göre pencere seçimi yaparken markaların farklı renk seçenekleri sunması çok önemli. Dekorasyona uygun olmayan pencere modelleri evde çok kötü sonuçlar meydana getirir. Kullanıcılarına iki renk olarak sunulmaktadır. Bu renk seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır.
• Açık meşe İskandinav çamı
• Poliüretan beyaz kaplama

Çatı Pencereleri
Çatı Penceresi

Renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek montaj işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Renk seçeneklerinin teknik özellik bakımından birbirinden bir farkı bulunmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile istediğiniz renk seçeneğini tercih edebilir ve monte ettirebilirsiniz. Çatı penceresi sayesinde çatı katınızdaki havalandırmayı da ışıklandırmayı da en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Çatı pencerelerinin kullanımının kolaylaşması için fakro tarafından ortaya çıkarılan aksesuarları da kullanarak güç kullanmadan pencerenizi açıp kapatabilirsiniz.

Elektro Pivot Çatı Pencereleri

Ürünün Genel Teknik Özellikleri;
• Otomatik ventilasyon.
• Uzaktan kumanda ile açıp kapatma.
• Isı yalıtımını sağlamak için çift katlı cam yapısı.
• Çift katlı camın arasına yerleştirilen argon gazı.
• Yağmur sensörü.
• 3 kat poliüretan vernik ile kaplanmış yüzey.

Beyaz_Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTP-V_U3_electro

Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTP-V_U3_electro1

Ürünün özellikleri arasından en çok dikkat çekenler bulardır. Ev sahiplerinin kolay bir biçimde kullanabilmesi için gerekli olan bütün altyapı düşünülmüştür. Fakro elektro pivot çatı penceresi modelleri diğer pencerelerden yağmur sensörü özellikleri ile ayrılmaktadır. Pencere yağmur sensörü sayesinde yağmur yağmaya başladığı anda pencere kendiliğinden kapanmaktadır. Bu yöntem sayesinde herhangi bir şiddet yağış karşısında çatı katınızda bulunan eşyaların tehlikeye atılması önlenmiş olmaktadır.

Electro_Pivot_Cati_Penceresi_Teknik_Aciklama

  • Odaların içerisinde hava girişini sağlayan en önemli unsurlar çatı penceresi ürünleridir. Fakat pencereniz kapalı olsa bile odanızın hava almasını sağlamak istiyorsanız elektro pivot çatı pencereleri tercih edilmelidir. V40P teknolojisine sahip olan otomatik ventilasyon özelliği sayesinde odanız hiçbir zaman havasız kalmaz. Özellikle uzun bir süre boyunca evden ayrı kalındığı zaman hırsızlık olaylarına karşı pencereler tam olarak kapatılmaktadır ve ev havasız kalmaktadır. Çatı penceresi modelleri sayesinde bu gibi durumlar ortadan kalkmaktadır. Odanız kendi kendine hava alan bir yapıya sahip olduğu için hem daha sağlıklı hem de daha hijyenik bir ortam oluşacaktır.
  • Model

    Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir