Elektrikli Çatı Merdiveni

Elektrikli Çatı Merdiveni; Çatı aralarını kullanmak oldukça zahmeti bir iştir. Hem çıkıp inmek zordur, hem de merdivenler ile ilgili yaşanan problemler oldukça zordur. Monte edilmiş merdivenleri kullanmak, merdivenleri aşağıya inişini kendinizin ayarlayamaması demektir. Monte etmeden kullanmak ise muhakkak yardım gerektirir. Tek başınıza kurabileceğiniz, kurulu ise de tek başına kullanabileceğiniz kaliteli bir çatı merdiveni bulmak istersiniz. Elektrikli çatı merdiveni modellerinin hem kurumu ve kullanımı kolaydır, hem de oldukça güvenlidir. Sizi kullanım esnasında da asla yormaz. Ürünü mutlaka yakından incelemelisiniz.

Elektrikli Çatı Merdivenleri
Elektrikli Çatı Merdiveni

Elektriklicatimerdivenimodeli

Elektrikli çatı merdivenleri Alman teknolojileri ile hazırlanmış bir üründür. Oldukça deneyimli ellerden çıktığı konusunda hiçbir şüpheye düşmemelisiniz. Tüm ürünler, Almanya’ da üretilir ve üretiminin ardından pazarlarımızda yer almaya başlar. Ürün oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kullanımı kolay ve sade bir hizmet gerektirir. Tavan ile çatı arasındaki geçiş yerine kurulur ürün. Ardından tavanın açık olan bölümüne bir kapak monte edilir. Ürün o arada kullanıma hazır bir halde bekler.

Elektriklicatimerdivenleri

Elektriklicatimerdivenmodelleri

Kullanıcı kullanmak istediği anda ürünün çalıştırılma kumandasına basar. Ürün bu sayede aşağıya kadar iner, sağlam bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Ürünün kullanım yerine ve boyutlarına göre ayarlanmış olması gereklidir. Elektrikli çatı merdiveni maksimum 200 kiloya kadar taşıma kapasitesi içerir. Güvenlik testlerinden başarı ile geçmiş ürünler piyasaya sunulur. Elektrikli çatı merdivenin kurulumu sırasında herhangi bir ses rahatsızlığı yaşanmaz.

Elektriklicatimerdivensiparis

Ürün kullanımını gerçekleştirdikten sonra, yine elektronik akıllı özelliği ile ortadan kalkar. Tavan arasındaki kapağın kapalı olması halinde ürün asla kirli bir görüntü oluşturmaz. Ürün, kullanılmadığı anlarda hasar görmemesi açısından, katlanabilir halde bekler. Açılırken de basamaklar halinde açılır. Pres döküm ve alüminyum içeriği ile hazırlanmış olan ürünün hasar alma ihtimali çok azdır. Yüke ve gelebilecek darbelere oldukça duyarlıdır. Elektrikli çatı merdiveni, özellikle ağır işler için oldukça kullanışlıdır. Fiyatları da gayet uygun olan ürün alıcılarını bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir