Balkon Tipi Çatı Pencereleri

Balkon Tipi ÇATI PENCERELERİ; Müstakil ev sahipleri her zaman diğer insanlar tarafından şanslı olarak addedilmektedir. Çatı katlarının dışarıdan bu denli kullanışlı görünmesine rağmen kendi içerisinde barındırdığı bazı sorunlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi aydınlatma ve havalandırma problemidir. Aydınlatma problemine elektrik enerjisi ile çözüm bulmak elektrik faturalarını çok yükseltmektedir. Bunun yerine pencereler ile ışıklandırma yoluna gidilmelidir. Çatı katlarının en büyük dezavantajlarından bir tanesi de balkonunun olmayışıdır. Balkonu olmaması nedeni ile çatı atları zaman zaman bunaltıcı bir havaya bürünebilmektedir. Balkon tipi çatı penceresi ürünleri balkon sorununa da çözüm bulmaktadır. Boyutları çok büyük olan çatı penceresi modelleri çatı katınıza balkon sahibiymiş izlenimi kazandıracaktır.

Balkon Tipi Çatı Penceresi
Çatı Penceresi, Balkon Tipi Çatı Pencereleri

 

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresinin Genel Özellikleri;
• Su yalıtımı konusunda üstün performans.
• Isı yalıtımı konusunda üst düzey etki.
• Farklı renk seçenekleri.
• Otomatik ventilasyon.
• Paslanmaz yapı.
• En yüksek kalite ahşap yapı.

Genel özellikleri itibari ile diğer markaların size sunamayacağı bir kalite imkanını sunan fakro balkon tipi çatı penceresi uzun ömürlü olmaları ile de dikkat çekmektedir. Hiçbir düzenli bakım gerekmeden pencerenizi uzun yıllar boyunca kullanma imkanına erişebilirsiniz. Bu pencereler sayesinde çatı katınızdaki balkon eksikliğini giderebilir ve çatı katınızı bir kiler olarak kullanmanın dışında diğer birçok amaçlar için de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Balkon Tipi Çatı Pencereleri

  • Otomatik ventilasyon sayesinde pencereniz kapalı olsa bile odanızın hava almasını sağlayabilirsiniz. Bu özelliğin olmadığı pencere tiplerinde pencere kapalı tutulduğu anda içerisi havasızlaşmaya başlamaktadır. Bu nedenle otomatik ventilasyon özelliği çok büyük bir öneme sahiptir. bir oda içerisindeki karbon miktarı da içeride bulunan bireyler için çok büyük bir önem arz etmektedir. Fakro balkon tipi çatı penceresi oda içerisindeki karbon miktarını azaltarak oksijen seviyesini en üst düzeye çıkarmak için yeterli donanıma sahiptir. Sahip olduğu kaliteli cam yapısı sayesinde oda içerisindeki ısının kaybolmaması sağlamaktadır. Kışın odanın sıcak kalmasını yazın ise dışarıdaki sıcaklıktan etkilenmemesini sağlayan bu camlar enerji tasarrufu sağlamaya da yarayacaktır. Yapılan denetimler sonucunda pencere sisteminin senelerce dayanabilecek kadar dayanıklı olduğu da ortaya çıkmıştır.

Fakro Balkon Tipi Çatı Pencereleri

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi

Balkon Tipi Çatı Pencereleri Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

2 comments on Balkon Tipi Çatı Pencereleri

  1. Çatı pencere balkon sistemi hakkında malzeme ölçü ve fiyatlandırma bilgisi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir