Ahşap Çatı Merdiveni

Ahşap çatı merdivenleri; Çatı katına güvenle çıkabilmek için tasarlanmış, güvenle kullanabileceğiniz bir merdiven türüdür. Bu tarz merdivenler ahşaptan yapılarak uzun süre kullanma imkanı sağlayan yardımcı ürünlerdir. Ahşaptan imal edilen ahşap çatı merdiveni demir merdivenlere göre oldukça rahat ve hafiftir. Hazırlanışları bakımından şık olarak tasarlanmıştır. Merdiveni aldıktan sonra cila yapmanız gerekmez. Birkaç kat katlanabilir olmasından dolayı oldukça kullanışlıdır. Katlanabilir özelliği sayesinde çok yer kaplamayan çatı merdivenine yer bulmak oldukça kolay olacaktır.

Ahşap Çatı Merdivenleri
Çatı Merdiveni, Ahşap Çatı Merdiveni

Ahsapcatimerdivenleri

Ahşap çatı merdiveni, üzerine monte edilecek ahşap yüzeye zarar vermemesi için yapılış aşamasında montajı kolaylaştıracak delikler bırakılmıştır. Ahşap çatı merdiveni modelleri oldukça sağlam tahta ve türevleri ile yapılmış olmasından dolayı çok uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Monte edildiği alanda şık durabilmesi için, istediğiniz renk ve tasarımda bulabileceğiz kapaklar sayesinde bulunduğu yere rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Basamakları güvenliğiniz için kaymaz malzemeden dizayn edilmiştir. Bu nedenle merdiveni kullanırken yapıldığı malzeme yüzünden kaymanız söz konusu bile değildir.

Ahsapcatimerdiven

Çatı merdivenine eklenen korkuluklar sayesinde, oldukça güvenli olarak çatı katından inip, çıkabilirsiniz. Ahşap çatı merdiveni kullanılmadığında katlanılarak kapağı kapatılır ve kaldırılmış olur. Böylelikle hem işlevselliği arttırabilirsiniz hem de eviniz de yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ahşap çatı merdivenleri oldukça dayanıklı olduğu için 150 kilograma kadar taşıyabilme özelliğine sahiptir.

ahsağkatlanir-cati-merdiveni

Çatı merdivenini dilediğiniz zaman kullanabilmek için hazır hale getirmek oldukça kısa sürecek bir iştir. Bu durumu saniyeler ile ifade etmek mümkündür. Çatı merdivenini içinden çıkan malzemeler ile kullanma kılavuzundan yardım alarak monte edebilmeniz çok kolaydır. Ancak işin uzmanından da küçük bir yardım alarak merdiveninizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

fakroahsapcatimerdiveni

Ahşap çatı merdiveni kurulduktan sonra rahatla ve güvenle kullanılabilir. Kaymamak için merdiveni ıslak bırakmamak gerekir, kuruduğundan emin olmadan merdiveni kullanmayınız. Çatı merdiveni aynı zaman da çatı katıyla eviniz arasında bir köprü görevi görecektir. Mimari açıdan oldukça başarılı olan bu ürün sayesinde eviniz de fazladan bir merdiven için yer ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Ahşap çatı merdivenlerini mutlaka inceleyin.

caticikismerdiveni

caticikismerdivenankara

caticikismerdivenmodeli

fakrocaticikismerdiveni

caticikismerdivenibursa

caticikismerdivenlerimiz

caticikismerdivenler

caticikismerdiveniizmir

caticikismerdivenifakro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir